Perşembe, Mart 14, 2013

Toaso Analiz

Resim yazısı ekle
Hisse  için  11.00  TL fiyatlarda  blogta analiz yapmıştım.Bugün gelinen nokta 12.00 TL. Hisse son günlerdeki agresif hareketlerinden sonra dinlenmeye geçti.Bu durum graafiklerde FLAMA  oluşumu meydana getirdi.Bundan sonraki hedefi  üst kanal direnci ve formasyon hedefi 13.XX  olacaktır.

Bol kazançlar..
Daha  önce  paylaşmış olduğumuz grafikteki gibi  kanal  içerisindeki hareketlerini dünkü kapanışlada  kusursuz  tamamladı.Hedef fiyatı olan 13.10 görülerek kapanışını bu seviyelerden yaptı.Son durum  olarak 13.05 TL üzeri  iki kapanış yapmasını beklemek ..Bu seviyenin üzerinde kalırsa yeni hedef gündeme gelecektir.13.00 TL   altında yapılan kapanışlar ilk destek seviyeleri olan 12.50 li fiyatlara  geri çekilmesini gündeme getirir.


Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..


Bizi Takip Et